Mój sposób na większego członka

Wczoraj zastanawiałem się czy pogrubienie członka może być dobrym rozwiązaniem. Na rynku jest dużo mdeykamentów, które powinny pomóc nam osiągnąć zamierzony cel ale jakoś nie byłem przekonany, czy jakiś z nich może okazać się faktycznie dobrym rozwiązaniem. Na samym początku postanowiłem wypróbować popularne i bardzo tanie suplementy, za miesięczną kurację zapłaciłem 33zł jednak szybko okazało się, iż zamiast większego członka uszczupliłem tylko własny budżet. Po raz kolejny potwierdziło się to, czego byłem świadom od dawna – skąpy płaci więcej.

Następnym wyborem była pompka próżniowa do powiększania członka – kosztowała około 120zł była ona połowicznym sukcesem. Po stosowaniu tego produktu mój penis stał się odrobinę grubszy, jednakże nie byłem całkowicie zadowolony ponieważ zauważyłem przykre skutki uboczne takie jak upierdliwe uczucie nabrzmienia. Następna sprawa to czas potrzebny do użycia tego zabiegu. Szkoda, ale nie zawsze przed seksem jest czas by używać takie wynalazki.

Ekspander pomoże? A może nie?!

Mocno chciałem spróbować jak działają ekspandery jednak nie byłem na tyle odważny by zdecydować się na ich nabycie z wielu powodów. Zacznę od tego, że są strasznie drogie, co gorsza, są mało wygodne w stosowaniu. Ciekawi mnie czy stosowanie takich gadżetów nie może skończyć się jakimś urazem. Przecież to nienaturalne wyciąganie penisa może spowodować spore krzywizny i różne poważniejsze problemy a tego nikt z was by nie chciał. Jaki produkt wybrać by powiększyć penisa? Jakiś czas temu znalazłem bardzo ciekawą stronę internetową i właśnie tam dowiedziałem się, iż powiększanie penisa może być bezpieczne i bezbolesne. Zachęcam cię byś zapoznał się z wpisami, które są tam dostępne bo w moim przypadku się to wszystko sprawdziło. Po sporej ilości nieudanych próbach w końcu dałem radę powiększyć własnego członka o praktycznie 5cm i jestem z tego powodu strasznie szczęśliwy.

Podsumowując nie zamierzam dziś opisywać alternatywnych metod na zwiększenie długości penisa a jedynie odsyłam was na wcześniej opisaną stronę. W jutrzejszym artykule postaram się napisać jakim sposobem pozbyć się problemów z przedwczesnym wytryskiem. Jestem pewien, że to ogromny problem, zwłaszcza u młodszych mężczyzn.

Podsumowując przypomnę wam jeszcze jedną ważną rzecz – musicie pamiętać by przy wyborze sposobu na wydłużenie członka wybierać rozsądnie bo nasze zdrowie musi być priorytetem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *